Терміновий ремонт насосу Рedrollo

Терміновий ремонт насосу Рedrollo

Терміновий ремонт насосу Рedrollo

Терміновий ремонт насосу Рedrollo Київ та Київська область на виїзді.
Наш сервісний центр надає послуги з ремонту та обслуговування насосного обладнання Pedrollo. Власний склад запчастин та сертифіковані сервісні інженери дозволяють нам обслуговувати та ремонтувати насоси Педролло як за гарантією, так і після закінчення гарантії.
Інженери нашого сервісного центру надають широкий спектр послуг з ремонту та профілактичного обслуговування насосів Pedrollo.

Найпоширеніші причини неполадок насосів Pedrollo та варіанти їх усунення

Особливість конструкції гідравлічного вузла насосів Pedrollo забезпечує повноцінний захист робочого механізму від попадання твердих частинок, які можуть призвести до заклинювання крильчатки. Однак робота насосів Pedrollo може припинитися і з інших причин:
Постійне мимовільне включення-вимикання насоса можна діагностувати по перепадах тиску води в крані, також вона може подаватися ривками – це вже говорить про необхідність ремонту насосного обладнання. Проблема в цьому випадку полягає у перепаді напруги або гідроакумуляторі. Перевірці перед проведенням ремонту насосів підлягає мембрана та тиск повітря у порожнині бака. Також проводиться замір напруги та встановлення стабілізатора для насоса Pedrollo. Далі достатньо виконувати регулярне обслуговування насосної системи.
Відсутність потрібного тиску води при стабільній напрузі спостерігається через те, що робочі кільця або крильчатки шини в насосі зношені. Таке швидке зношування нерідко пов’язують з наявністю у воді домішок піску. Для того, щоб обмежити всмоктування твердих частинок, додатково потрібно встановити засувку – на цьому ремонт насосів Pedrollo в даному випадку можна вважати завершеним.
Перераховане можна швидко виправити, звернувшись до сервісного центру, який виконує професійний ремонт насоса в максимально стислий термін, за телефоном +380988186119

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *