Терміновий ремонт насосу Sololift з виїздом

Терміновий ремонт насосу Sololift  з виїздом 

Терміновий ремонт насосу Sololift  (Сололіфт) з виїздом замовив заклад громадського харчування у місті Києві Оболонського району.

Дзвінок поступив о 7.00 ранку, але графік роботи ТОВ «ДВ сервіс»  з 7.00 ранку і до 19.00 вечора дозволяє приймати такі ранні виклики.

Ремонт необхідно буде здійснювати безпосередньо на місці,  тому майстер підготував всі деталі для можливої заміни та запасний насос.

Ремонт необхідний дійсно терміновий так як заклад потрібно відкрити о 10.00 ранку. Отже, у нашого майстра на терміновий ремонт всього 2 години.

В процесі діагностики насос виявився робочим. Проблема полягала в електромережі. Робота насоса була зупинена оскільки залежить на пряму від електропостачання. Оскільки наш майстер має досвід роботи з електрикою, зміг усунути перебій електропостачання. Насос запущений в експлуатацію менше ніж за 20 хвилин.

Але клієнт має декілька санвузлів і наш майстер виявив порушення роботи іншого насосу Sololift (Сололіфт) який встановлений на другому поверсі. Оскільки каналіцаційні установки мають різні моделі, а в даному закладі встановлена модель Sololift2 cwc3 виконати  терміновий ремонт  не вдалось. Як раз для такої моделі не було деталей для заміни.                        Тому, майстер демонтував насос Сололіфт2 для подальшого ремонту на сервісі.

Заклади громадського харчування особливо потребують вчасного обслуговування та ремонту каналізаційних установок так як поток людей, які відвідують заклад великий, звичайна каналізація невзмозі переробити массові забруднені зливи.  Отже, додаткова установка просто необхідна для роботи всієї зливної системи. Ідеальна ситуація, це коли один санвузол дорівнює одній каналізаційній установці. Таке співвідношення  стосується раковин та умивальників.

На сервісі проведена чистка фільтру,  заміна конденсатору та шлангу. В цей же день  каналізаційна установка Сололіфт2 cwc3 доставлена, встановлена  та запущена в експлуатацію. Повторний виїз наша фірма здійснила вже безкоштовно.  Ми завжди намагаємося рухатися на зустріч своїм замовникам.  Клієнт задоволений  і на далі планує користуватися нашими послугами.

Наша фірма закуповує додаткові комплектуюючі щоб максимально швидко виконувати ремонти. Продаж насосного обладнання можливий за необхідності.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *