Свердловинний насос Pedrollo

 Свердловинний насос Pedrollo.

Виїзд до Київської області село  Дубечня.  Зі слів  клієнта проблема в тому, що  вибиває автомат 16А на якому свердловина і  у буднку зникає вода. Свердловинні насоси Pedrollo гарно себе зарекомендували як для промислових об`єктів так  і для приватних будинків. У наших клієнтів приватний будинок з установленою насосною станцією Pedrollo яка має автоматичний захист. Отже, вибиває автомат, тому треба розібратися з причиною яка це провокує.

Виїхали майстри  на виклик і вже розбиралися на місці.

Під час діагостики з`ясувалось, що до автомата підключений свердловинний насос Pedrollo та насос для поливу. Виявили проблему  в насосі для поливу, а саме, просів конденсатор до 10 мікрофарад.  

Є кілька причин чому просідає конденсатор:

  1. Деградація (зношення) діелектрика. Можливо діелектрик у конденсаторі почав руйуватися через довге та надмірне використання;
  2.  Втрата ємності від паганих контактів;
  3. Електрична перенапруга;
  4. Дефект самого конденсатора.

У нашом випадку варіант 3 – електрична перенапруга. Майстри на виїзді завжди мають з собою запасні деталі практично до всих моделей насосів. Необхідно було провести заміну конденсатора, після чого підключили насос для поливу та свердловину до автомату. Перевірка та перезапуск системи показали, що все працює, вода у будинок поступає з необхідим тиском, автомат не вибиває.   

Автоматична система захисту виконала свою головну фунцію – захистила всі підключені прилади від згорання.

Нажаль насоси все ж таки  горять.  Якщо виникла така ситуація   – це не проблема! ДВ “Сервіс” здійснить демонтаж насоса та виконає перемотку двигуна у найкоротший строк. Якщо вам не потрібен демонтаж та установка насосу, для зручності наших клієнтів, насос можна відправити посилкою для перемотки або ремонту. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *