Терміновий ремонт насосів Grundfos sololift

Терміновий ремонт насосів для каналізації Сололіфт «Sololift» або каналізаційна установка 

ТМ Грундфос «Grundfos»

 

Насос для каналізації Сололіфт «Sololift»  або каналізаційна установка просто незамінна і необхідна у закладах громадського харчування (кафе, ресторани і т.д.).  Взагалі для закладів з великою кількістю відвідувачів (ТРЦ і т.д.). В побуті  насос  Сололіфт «Sololift», також зіграє важливу роль особливо у приватних будинках. Ми здійснюємо терміновий ремонт насосів для каналізації. Наші спеціалісти вже чекають на Ваш дзвінок контакти і готові виїхати на допомогу.

Розберемо поетапно що ж це за насос, як він працює, як його експлуатувати, обслуговувати та ремонтувати.

Чому ж цей насос такий необхідний?

Насос  Сололіфт «Sololift» відкачує стічні води рятуючи каналізацію від засмічення і серйозної поломки. Отже значно продовжує термін експлуатації і здешевлює ремонт.

 Такий насос для каналізації (каналізаційна установка) має декілька видів:

  • Сололіфт «Sololift» WC – 1 слугує для туалетів та раковин;
  • Сололіфт «Sololift» WC – 3 слугує для туалету, раковини, пісуара або біде;
  • Сололіфт «Sololift» СWC – 3 слугує для туалету, раковини, душ, писсуар або біде (підходить для скритого монтажу в стіні), а це означає, що ваш інтер’єр ніяк не постраждає;
  • Сололіфт «Sololift» C – 3 спеціальна модель призначена для води  90 градусів, тобто для пральних та посудомиючих машин;
  • Сололіфт«Sololift» D – 2  насосна станція маленького розміру займає мінімум місця.

З видами  насосу Сололіфт «Sololift» ми розібрались.

Наші спеціалісти готові здійснити терміновий ремонт насосів для каналізації і віддають перевагу ТМ Грундфос «Grundfos», так як  досконало вивчили всі технічні характеристики.  

Насос для каналізації Сололіфт «Sololift» або каналізаційна установка ТМ Грундфос «Grundfos» гарно себе зарекомендував серед інших насосів даного типу, тому при монтажі, демонтажі та ремонті цієї фірми, ми даємо гарантію на роботу (ремонт) від ДВ Сервіс 3 місяці.

Що хочеться додати, що довговічність слугування будь-якого насосу – це правильна експлуатація (використання). Вже потім вчасне обслуговування та ремонт. 

Ще є багато тонкощів щодо експлуатації, обслуговування та ремонту насосу, але найкраще отримати безкоштовну консультацію від наших майстрів контакти. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *